GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ
