GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: All
pl: Wszystko

en: Code
pl: Kod

en: Filters
pl: Filtry

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Languages
pl: Języki

en: No highlighting
pl: Bez podświetlania

en: Source code
pl: Kod źródłowy

en: text formats
pl: formaty tekstu

en: Filter HTML
pl: Filtr HTML

en: All Languages
pl: Wszystkie języki

en: text format
pl: format tekstu
