GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: All
th: ทั้งหมด

en: Code
th: รหัส

en: Filters
th: ตัวกรอง
