GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: All
et: Kõik

en: Code
et: Kood

en: Filters
et: Filtrid

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Languages
et: Keeled

en: Source code
et: Lähtekood

en: About
et: Programmist

en: Filter HTML
et: Filtreeritud HTML
