GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Code
ur: کوڈ

en: Languages
ur: زبانیں
