Gesso (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Core
sv: Kärna

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Details
sv: Detaljer

en: Show
sv: Visa

en: You are here
sv: Du är här

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Hide
sv: Dölj

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: mobile
sv: mobil

en: Pagination
sv: Paginering

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: List additional actions
sv: Visa fler åtgärder

en: First page
sv: Första sidan

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
