Get a Quote (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Email
cs: E-mail

en: Custom
cs: Vlastní

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.
