Get a Quote (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Description
de: Beschreibung

en: Email
de: E-Mail

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Your Name
de: Ihr Name

en: Your message has been sent.
de: Ihre Nachricht wurde gesendet.

en: Email: @email
de: E-Mail: @email

en: Subject: @subject
de: Betreff: @subject

en: Summary :
de: Zusammenfassung:

en: Your Name: @yourname
de: Ihr Name: @yourname
