Get a Quote (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Description
es: Descripción

en: Email
es: Correo electrónico

en: Custom
es: Personalizado

en: Your Name
es: Su nombre

en: Your message has been sent.
es: Su mensaje ha sido enviado.
