Get a Quote (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Email
hu: E-mail

en: Custom
hu: Egyéni

en: Your Name
hu: Név

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Email: @email
hu: E-mail: @email

en: Get a Quote
hu: Árajánlat kérése

en: Subject: @subject
hu: Tárgy: @subject
