Get a Quote (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Email
lt: El. paštas

en: Custom
lt: Savitas

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.
