Get a Quote (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Custom
uk: Власний

en: Your Name
uk: Ваше ім'я

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Subject: @subject
uk: Тема: @subject
