Get a Quote (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
