Get a Quote (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.
