Get a Quote (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Email
et: E-kiri

en: Custom
et: Kohandatud

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.
