Get a Quote (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Email
eu: Eposta

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Your Name
eu: Zure izena

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.
