Get a Quote (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Custom
fi: Oma

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: Subject: @subject
fi: Otsikko: @subject
