Get a Quote (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Description
hi: उल्लेख

en: Email
hi: ईमेल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Your message has been sent.
hi: आपका संदेश भेज दिया गया
