Get a Quote (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Email
hr: E-pošta

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.
