Get a Quote (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.
