Get a Quote (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Custom
oc: Personalizat

en: Your Name
oc: Vòstre nom

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Email: @email
oc: Email : @email
