Get a Quote (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Your message has been sent.
ta: உங்களது தகவல் அனுப்பப் பட்டது.
