Get Tweets (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Never
es: Nunca

en: Query
es: Consulta

en: Parameter
es: Parámetro

en: Delete old statuses
es: Eliminar estados antiguos

en: OAuth Settings
es: Configuración de OAuth

en: OAuth Consumer secret
es: OAuth Secreto de consumidor

en: To enable OAuth based access for twitter, you must <a href="@url">register your application</a> with Twitter and add the provided keys here.
es: Para activar el acceso a Twitter basado en OAuth, tiene que <a href="@url">registrar su aplicación</a> en Twitter y añadir aquí las claves que se le proporcionen.
