Get Tweets (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Remove
fr: Retirer

en: Never
fr: Jamais

en: Changes saved.
fr: Les modifications ont été enregistrées.

en: Query
fr: Requête

en: Parameter
fr: Paramètre

en: Delete old statuses
fr: Effacer les anciens statuts

en: OAuth Settings
fr: Paramètres OAuth
