Get Tweets (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Never
ru: Никогда

en: Changes saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Query
ru: Запрос

en: Parameter
ru: Параметр

en: Tweet
ru: Твит

en: Delete old statuses
ru: Удалить старые статусы

en: OAuth Settings
ru: OAuth настройки

en: OAuth Consumer key
ru: OAuth пользовательский ключ

en: OAuth Consumer secret
ru: OAuth потребительский секрет

en: Access Token
ru: Ключ доступа
