Get Tweets (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Never
tr: Asla

en: Query
tr: Sorgu

en: Endpoint
tr: Uç nokta

en: Social
tr: Sosyal
