Get Tweets (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Query
vi: Truy vấn

en: Parameter
vi: Tham số
