Get Tweets (2.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Never
hu: Soha

en: Changes saved.
hu: Változtatások elmentve.

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Parameter
hu: Paraméter

en: Tweet
hu: Csirip

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Social
hu: Közösségi
