Get Tweets (2.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Never
lv: Nekad

en: Query
lv: Vaicājums

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Delete old statuses
lv: Dzēst vecus statusus

en: OAuth Settings
lv: OAuth uzstādījumi

en: OAuth Consumer key
lv: OAuth lietotāja atslēga

en: OAuth Consumer secret
lv: OAuth lietotāja slepenā atslēga

en: To enable OAuth based access for twitter, you must <a href="@url">register your application</a> with Twitter and add the provided keys here.
lv: Lai ieslēgtu OAuth pieeju twitter, nepieciešams <a href="@url">reģistrēt lietojumprogrammu</a> Twitter un šeit ievadīt iegūtās atslēgas.
