Get Tweets (2.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Changes saved.
fi: Muutokset talletettu.

en: Query
fi: Kysely

en: Parameter
fi: Parametri
