Get Tweets (2.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Never
nl: Nooit

en: Changes saved.
nl: Wijzigingen opgeslagen

en: Delete old statuses
nl: Oude berichten verwijderen

en: OAuth Settings
nl: OAuth instellingen

en: OAuth Consumer key
nl: OAuth Consumer-key

en: OAuth Consumer secret
nl: OAuth Consumer-secret

en: Social
nl: Sociaal

en: Access Token
nl: Toegangstoken
