Get Tweets (2.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Never
pl: Nigdy

en: Changes saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Query
pl: Zapytanie

en: Parameter
pl: Parametr

en: Delete old statuses
pl: Usuń stare statusy

en: OAuth Settings
pl: Ustawienia OAuth

en: OAuth Consumer key
pl: Klucz klienta OAuth

en: OAuth Consumer secret
pl: Sekretny klucz klienta OAuth

en: Add More
pl: Dodaj więcej
