Get Tweets (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Never
uk: Ніколи

en: Changes saved.
uk: Зміни збережено.

en: Query
uk: Запит

en: Parameter
uk: Параметр

en: Tweet
uk: Твіт

en: Delete old statuses
uk: Стерти старі статуси

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Social
uk: Суспільний

en: Access Token
uk: Токен доступу
