Get Tweets (3.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Never
ca: Mai

en: Query
ca: Consulta

en: Parameter
ca: Paràmetre
