Get Tweets (3.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Query
et: Päring

en: Parameter
et: Parameeter
