Get Tweets (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: Never
fa: هیچوقت

en: Query
fa: پرس و جو

en: Parameter
fa: پارامتر
