Get Tweets (3.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Parameter
kn: ನಿಯತಾಂಕ
