Get Tweets (3.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Never
pt: Nunca

en: Query
pt: Consulta

en: Parameter
pt: Parâmetro

en: Delete old statuses
pt: Apagar status antigos

en: OAuth Settings
pt: Configurações de OAuth

en: Access Token
pt: Token de Acesso

en: To enable OAuth based access for twitter, you must <a href="@url">register your application</a> with Twitter and add the provided keys here.
pt: <p>Para habilitar acesso OAuth baseado no Twitter, você deve <a href="@url"> registrar sua aplicação</a> no Twitter e adicionar as chaves providas aqui.</p>
