Get Tweets (3.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Never
az: Heç vaxt

en: Query
az: Sorğu

en: Parameter
az: Parametr
