Get Tweets (3.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Never
ar: أبدا

en: Query
ar: استفسار

en: Parameter
ar: معامل
