Get Tweets (3.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Never
cs: Nikdy

en: Changes saved.
cs: Změny uloženy.

en: Query
cs: Dotaz

en: Parameter
cs: Parametr
