Get Tweets (3.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: Never
ja: なし

en: Query
ja: クエリー

en: Parameter
ja: パラメーター

en: Tweet
ja: ツイート

en: Delete old statuses
ja: 古い情報を削除
