Get Tweets (3.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Never
oc: Pas jamai

en: Query
oc: Requèsta

en: Parameter
oc: Paramètre
