Get Tweets (3.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Never
ro: Niciodată

en: Query
ro: Interogare

en: Parameter
ro: Parametru

en: Access Token
ro: Token de acces
