Get Tweets (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Never
hu: Soha

en: Callback URL
hu: Visszahívási URL

en: Changes saved.
hu: Változtatások elmentve.

en: Social
hu: Közösségi

en: Invalid user name.
hu: Helytelen felhasználónév.
