Get Tweets (8.x-1.2-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Never
sv: Aldrig

en: Query
sv: Databasfråga

en: Tweet
sv: Tweeta

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
