GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Add
da: Tilføj

en: Path
da: Sti

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Mode
da: Tilstand

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: field
da: felt

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Weight for new field
da: Vægt af nyt felt

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
