GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Add
fi: Lisää

en: Path
fi: Polku

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Mode
fi: Tila

en: Destination
fi: Kohde

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: field
fi: kenttä

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Weight for new field
fi: Uuden kentän painoarvo

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
