GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Mode
ku: جۆر

en: field
ku: خانە

en: Weight for new field
ku: سەنگ بۆ خانەی نوێ

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
