GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Path
nn: Sti

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Mode
nn: Modus
